Вакансія Графический дизайнер - Graphic Designer UI

Тип оголошення: робота
Компанія: Pure Audio Lab
Місто: Киев
Категорія: Искусство;Информационные технологии;Дизайн
Зайнятість: Повна
Графік роботи: Повний день
Розміщена: 27 лист. 2017
Вимоги до претендента
Освіта: Не имеет значения
Досвід роботи: Від 1 до 3х років
Вік: Не имеет значения
Стать: Не имеет значения
Водійські права: Нет
Іноземні мови: Английский - Средний
Опис вакансії

Требования: Software House Leader in IT, is looking for an enthusiastic, innovative and skilled Graphic Designer UI/GUI for a full time job.

Обязанности: The successful candidate must have strong Adobe Illustrator and Photoshop skills. A good eye for detail. Competency using vector line art drawing tools and familiarity with all the various files and formats is a must. Experience in UI User Interface Design. Any 3D knowledge is a distinct advantage.

Good English needed.

Условия работы: This is a fantastic opportunity for a designer being involved in all aspects of projects and progress with this exciting company. For this contract we offer great benefits such as high salary(more than the average). The salary will be commensurate with experience and abilities, personal phone and laptop, holidays.

This is a permanent position. To apply please send your CV and Portfolio, with indication of your salary expectations.

Контактні дані
Виберіть резюме для відправки
Прикріпити
Формат файлів: docx, doc, rtf, odt, pdf (2 Мб максимум)
У вас немає акаунту, зареєструйтеся.
+ Супровідний лист
Я даю згоду власнику сайту trud.ua та компанії, що опубліковала вакансію, на обробку наданих мною персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональных даних» (детальніше)
Про роботодавця
Pure Audio Lab - развитая компания в сфере IT. Предоставляет услуги создания программного обеспечения для сферы музыкального бизнеса. читати детальніше