Вакансія Front-End React Developer

81444 ₴
Компанія: Tocomail LLC
Місто: Украина, Полтава
Вулиця місця роботи: Украина, Полтавская область, Полтава
Розміщена: 26 серп. 2018
Вимоги до претендента
Опис вакансії
Requirements:
  • Should be familiar with the React JS basic concepts - the life cycle of React, component, React pros, how its good from other JS framework, Flux, JSX, Component Mount, Mixin
  • Should have knowledge of JavaScript OOPS, prototyping, inheritance, MVC pattern, JavaScript unit testing.
  • Good in the CSS 3 concepts(pseudo-classes, Box-sizing, basic styling skills)
  • Good in Redux, NPM(Node package), Git version control system, ECMA 6, JSON, RestfulAPI Experience with Agile processes
  • Overall experience: 3+ years

Условия:

  • Удаленная работа
  • гибкий график
  • возможна частичная или полная загрузка
Контактні дані
Виберіть резюме для відправки
Прикріпити
Формат файлів: docx, doc, rtf, odt, pdf (2 Мб максимум)
У вас немає акаунту, зареєструйтеся.
+ Супровідний лист
Я даю згоду власнику сайту trud.ua та компанії, що опубліковала вакансію, на обробку наданих мною персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональных даних» (детальніше)
Група компаній Танграм Полтава
Windmill Smart Solutions Киев
Adraba Limited Technologies Киев