Вакансія Digital marketing manager (smm)

10000 ₴
Компанія: Далi, маркетинг-центр
Місто: Украина, Тернополь
Вулиця місця роботи: Украина, Тернопольская область, Тернополь
Розміщена: 26 серп. 2018
Вимоги до претендента
Опис вакансії
Do you have?- great desire to develop youself and our team in the sphere of digital marketing; - strong knowledge in the theory of marketing;- high -level of English;- communicative skills and creativityОбязанности: Do You want to work with:- branding, marketing strategies;-smm;- coordinating communication of designers, SEO specialists;- creating ideas for new projects.Условия: - interesting and progressive work with the leading national and foreign companies;- basic salary and bonus system;- official employment and proper working conditions.
Контактні дані
Виберіть резюме для відправки
Прикріпити
Формат файлів: docx, doc, rtf, odt, pdf (2 Мб максимум)
У вас немає акаунту, зареєструйтеся.
+ Супровідний лист
Я даю згоду власнику сайту trud.ua та компанії, що опубліковала вакансію, на обробку наданих мною персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональных даних» (детальніше)
BHG, Bud House Group Украина, Херсон
Didgital Marketing IT - InBotCat Украина, Киев
VALERYSTAR production Украина, Киев, Большая Васильковская улица
Manpower Ukraine Украина, Киев