Вакансія Full Stack developer (React/Node.js)

Тип оголошення: прямий роботодавець
Компанія: Koroka Solutions
Місто: Україна
Категорія: IT компьютеры, Интернет
Зайнятість: повна
Графік роботи: повний робочий день
Розміщена: 13 вер. 2021
Вимоги до претендента
Освіта: будь-яка освіта
Досвід роботи: від 3 років
Вік: вік не має значення
Стать: Не має значення
Водійські права: Не має значення
Іноземні мови: Арабська - Середній
Опис вакансії

Requirements:

- At least 2 years of commercial experience in web development

- In-depth knowledge of a front-end framework such as React

- Experience with backend development (Node.js/.Net)

- Both frontend and backend JavaScript

- Experience with SQL and PostgreSQL databases

- Knowledge of the basic principles of web development and client-server architecture.

- English — Intermediate level or higher.

What we offer:

- Medical insurance

- Flexible working hours

- Free lunches

- Friendly team with great corporate culture

- Opportunities for self-realization, professional and career growth

- Team-building, social events

Контактні дані
Виберіть резюме для відправки
Прикріпити
Формат файлів: docx, doc, rtf, odt, pdf (2 Мб максимум)
У вас немає акаунту, зареєструйтеся.
+ Супровідний лист
Я даю згоду власнику сайту trud.ua та компанії, що опубліковала вакансію, на обробку наданих мною персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональных даних» (детальніше)
Про роботодавця
Koroka Solutions is a nearshore software development provider with a delivery center in Ukraine. We possess deep in-house expertise with software development for enterprise customers using platforms ... читати детальніше
First Bridge Украина, Киев
LuckyWare Pro Харьков
Titu Blockchain Киев
Kuznitsa Talents IT Харьков