Вакансія Magyar nyelvtudással rendelkező sales manager

16000 ₴
Тип оголошення: прямий роботодавець
Компанія: СТВ УКРАЇНА
Місто: Ужгород, Закарпатская область
Категорія: Торговля / Продажи
Зайнятість: повна
Графік роботи: повний робочий день
Розміщена: 31 жовт. 2023
Вимоги до претендента
Освіта: будь-яка освіта
Досвід роботи: не має значення
Вік: вік не має значення
Стать: Не має значення
Водійські права: Не має значення
Іноземні мови: Угорський - Середній
Опис вакансії

Az InEuro Research az európai piackutatás innovatív vezető vállalata. A 2005-ben alapított cégünk magas színvonalú elemzési kutatások nyújtására összpontosít. Magyar nyelvtudással rendelkező, tehetséges és energikus sales managert keresünk. Nagyszerű lehetőséget kínálunk Önnek, hogy csatlakozzon dinamikus csapatunkhoz és bővítse eladási készségeit.   Elvárjuk a következőket öntől:
- Kommunikációs készségeket
- Stressztűrő képességet
- Kiváló magyar nyelvtudást
- Magas produktivitást és a feladatok tisztaságát

Ajánlunk Önnek:
- Fizetés 16 és 20 ezer UAH között (+ bónuszrács)
- További 10% személyes árbevétel és bónuszok UAH-ban a cégtől
- Munkaidő - hétfőtől péntekig 10:00-tól 19:00-ig (ebédszünet + kávészünet)
- A vállalat által fizetett szakmai képzés és fejlődés a választott területen
- Képzések és továbbképzések biztosítása a folyamatos szakmai fejlődés érdekében - Lehetőség karrierépítésre és új felelős pozíciók megszerzésére
- Kényelmes iroda ülősarokkal, távmunka lehetősége
- Barátságos és kellemes munkahelyi légkör

Az Ön feladatai a következők lesznek:
 - Eredményes konzultációk lefolytatása
 - Értékesítés nemzetközi ügyfeleknek
 - A weboldalon keresztül érkező kérelmek feldolgozása
Ha szeretnél egy stabil vállalatnál dolgozni, versenyképes fizetést kapni és lehetőséget kapni a szakmai fejlődésre, várjuk önéletrajzodat. Csapatunk szívesen megvizsgálja jelentkezését, és felveszi Önnel a kapcsolatot egy további interjú céljából.

Köszönjük, hogy érdeklődik a cégünknél meghirdetett irodai sales manager állás iránt. Várjuk jelentkezését és reméljük a sikeres együttműködést!

Контактні дані
Виберіть резюме для відправки
Прикріпити
Формат файлів: docx, doc, rtf, odt, pdf (2 Мб максимум)
У вас немає акаунту, зареєструйтеся.
+ Супровідний лист
Я даю згоду власнику сайту trud.ua та компанії, що опубліковала вакансію, на обробку наданих мною персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональных даних» (детальніше)