Вакансія Ukrainian Translator

70000 ₴
Тип оголошення: робота
Компанія: Pelican Industry
Місто: Димитров
Категорія: Перевод
Зайнятість: Дистанційна
Графік роботи: Дистанційна робота
Розміщена: 20 лист. 2023
Вимоги до претендента
Освіта: Будь-яка освіта
Досвід роботи: Без досвіду
Вік: Не имеет значения
Стать: Не має значення
Водійські права: Не має значення
Іноземні мови: Английский - Початківець
Опис вакансії

We are seeking a talented and experienced individual to join our team as an English to Ukrainian translator. The successful candidate will be responsible for accurately and effectively translating written materials from English to Ukrainian, ensuring that the original meaning and intent are retained. They will also be required to have a strong understanding of both languages, as well as a keen eye for detail. If you are a skilled and passionate translator, we would love to hear from you!

Контактні дані
Виберіть резюме для відправки
Прикріпити
Формат файлів: docx, doc, rtf, odt, pdf (2 Мб максимум)
У вас немає акаунту, зареєструйтеся.
+ Супровідний лист
Я даю згоду власнику сайту trud.ua та компанії, що опубліковала вакансію, на обробку наданих мною персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональных даних» (детальніше)
PSI-Ukraine Co., Ltd. Украина, Киев
Эжис Украина Украина, Киев
Advanced International Translations Украина, Киев
Archway Publishing Донецкая область