Вакансія Monitoring and implementing officer

Компанія: BRCT Suceava
Місто: Украина, Черновцы
Вулиця місця роботи: Украина, Черновицкая область, Черновцы
Розміщена: 26 серп. 2018
Вимоги до претендента
Опис вакансії
Regional Office for Cross Border Cooperation Suceava is currently looking for candidates to fill the following job position for supporting the activities of the Joint Technical Secretariat (JTS) of the Joint Operational Programme Romania - Ukraine 2014 - 2020:Ø MONITORING IMPLEMENTING OFFICER – 1 positionDeadline for submission of applications is September 17th, 2018 at 16:00 hours (Romanian time).Additional information is available by accessing www.brctsuceava.ro or www.ro-ua.net.The selection will take place on September 18th, 2018 at 10:00 hours (Romanian time), at the headquarters of Regional Office for Cross Border Cooperation Suceava. (Suceava, Bistritei Street, no. 8A, first floor)The selection will have the following sections: written test, English language test, computer operating skills test and interview and CV analysis.For further information, please contact Mrs. Alina DOBOSRRU, phone: 0040 230 530049Email: [email protected]
Контактні дані
Виберіть резюме для відправки
Прикріпити
Формат файлів: docx, doc, rtf, odt, pdf (2 Мб максимум)
У вас немає акаунту, зареєструйтеся.
+ Супровідний лист
Я даю згоду власнику сайту trud.ua та компанії, що опубліковала вакансію, на обробку наданих мною персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональных даних» (детальніше)
OSCE Special Monitoring Mission in Ukraine Украина, Киев
МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ З МІГРАЦІЇ (МОМ) - ПРЕДСТАВНИЦТВО В УКРАЇНІ Вінниця, Вінницька область
МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ З МІГРАЦІЇ (МОМ) - ПРЕДСТАВНИЦТВО В УКРАЇНІ Ужгород, Закарпатская область