Вакансія Accountant assistant

12000 ₴
Компанія: Кузюра О. М. ФЛП
Місто: Украина, Киев, улица Петра Сагайдачного, 25
Вулиця місця роботи: Украина, Киевская область, Киев, улица Петра Сагайдачного
Розміщена: 16 серп. 2018
Вимоги до претендента
Опис вакансії

Outsourcing company, providing services to clients in different areas looking for accountant assistant.

Profile:

  • 1 – 2 years experience in accountancy (students of last year education also welcome)
  • Basic knowledge of accounting principles
  • Strong willing to grow as a specialist
  • Accurate and attentive
  • Able to play in team

Position details:

To assist senior accountant with daily operations. Working with bank payments. Collecting and sorting of primary documentation. Salaries. Fixed assets. Communications with clients. Reflection of transactions in 1c system, reporting.

We offer:

  • competitive salary
  • trainings and coaching from team leaders
  • beneficiary office location
  • interesting and different tasks

Please send your CV with expected salary level to e-mail.

Контактні дані
Виберіть резюме для відправки
Прикріпити
Формат файлів: docx, doc, rtf, odt, pdf (2 Мб максимум)
У вас немає акаунту, зареєструйтеся.
+ Супровідний лист
Я даю згоду власнику сайту trud.ua та компанії, що опубліковала вакансію, на обробку наданих мною персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональных даних» (детальніше)
Brown Forman Украина, Киев
MMD Smart Украина, Киев, проспект Победы
Dentsu Aegis Network Ukraine Украина, Киев, улица Гайдара, /
European Virtual Assistant (EVA) Украина, Киев
Дюпон Украина Украина, Киев, Спасская улица, а, BC “Podil-Plaza"